Před tím, než jsem poznal Petra jsem s financemi moc dobře zacházet neuměl.Důkladně mi vysvětlil, jak si rozdělit finance na různé potřeby, abych měl přehled o svých výdajích a nyní si díky jeho pomoci už nemohu stěžovat.Naučil mne i jak správně hospodařit a jak ušetřit v oblasti stravy, tak i v ostatních věcech.Dokonce i v soukromém životě mi dost pomohl, za což jsem mu moc vděčný a mohu jeho služby vřele doporučit.
Pan Mikuláček mi pomohl nastavit finance tak, aby pracovaly pro mě. A za to mu děkuji.
Petra určitě můžu doporučit. Především se mi líbil jeho přátelský přístup a ochota vše srozumitelně vysvětlit. Žádné tlačení do věcí do kterých bych nechtěl. Petr mě donutil začít přemýšlet o mé finační budoucnosti a taky se podle toho chovat. Jsem moc rád, že jsem potkal člověka jako je on a ne člověka, kterému by šlo jen o kratkodobý zisk a pak už se nikdy nevidět.
"Na pana Mikuláčka jsem se poprvé obrátil ohledně poradenství s investicí do budoucnosti. Nejen že mi vysvětlit jak a kolik měsíčně odkládat, také mi poradil ohledně pojistky kterou jsem měl v nevyhovujicim stavu.Nyní mám nastavené jak tvoření rezervy tak se snažím udržet měsíční rozpočet na uzdě.Díky těmito několik radami se nemusím tolik strachovat o to, co se stane za pár let. Díky kvalitně nastavenému pojištění se nemusím bát o situaci, že bych měl úraz nebo onemocněl a neměl peníze. Mohu v klidu spát.Za poradenství pana Mikuláčka jsem nesmirne vděčný a každému vřele doporučuji. " Na závěr bych chtěl panu Mikuláčkovi poděkovat za pomoc a podporu, i když vím že to se mnou neměl mnohdy jednoduché.
"Než jsem poznala Petra, byla jsem jedna z těch, co si platila pojištění v domnění, že mám vše správně nastaveno a hlavně jsem nad tím ani trochu nepřemýšlela. Petr mi svým jedinečným a především přirozeným přístupem vše vysvětlil a naučil hospodařit s financema. Je to první člověk, kterému nejde o jeho výsledek, ale především o spravné nastavení mých financí a to jsem poznala hned na začátku, kdy se mě ptal na věci, které mé předešlé poradce nikdy nezajímaly."
"V minulosti byly naše zkušenosti s finančními poradci velmi špatné. Pak jsme poznali Petra Mikuláčka, který nám hned nezačal nabízet produkty, které jsme ani nepotřebovali. Z počátku se snažil nám vysvětlit, jak s financemi správně pracovat. Díky němu jsme skonsolidovali své dosavadní úvěry a ještě jsme si mohli dovolit zrekonstruovat celý náš byt. Nyní si oba platíme životní pojištění a každý měsíc peníze dokonce uspoříme. A to aniž by byl náš domácí rozpočet nějak nabouraný. Nevěřila jsem, že by šlo všechno tohle zrealizovat a přitom náš životní standart zůstává stejný ba dokonce se i zlepšil. Teď se už nemusíme budoucnosti bát, protože máme toho správného poradce, který nám vždy poradí a pomůže."